O firmie CORR-MET – Lider skupu złomu w województwie mazowieckim

O firmie CORR-MET - Lider skupu złomu w województwie mazowieckim - Nasza firma zajmująca się skupem złomu, makulatury i metali kolorowych działa na terenie Warszawy i okolic. Współpracujemy zarówno z firmami jak i klientami indywidualnymi. Oferujemy najwyższe ceny skupu na rynku, posiadamy swój własny transport w przypadku towarów wielkogabarytowych, a także dysponujemy wagą samochodową, która jest naszym codziennym narzędziem pracy.

  Formularz zapytania odbioru złomu  W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną, bezpośrednią lub za pomocą naszej strony internetowej. W przypadku bardziej skomplikowanych zleceń, możecie Państwo opisać swoją sytuację w arkuszu zgłoszeniowym, a my w możliwe najkrótszym czasie odpowiemy na Państwa zapytania.

  O firmie CORR-MET

  Posiadamy zasoby do przeprowadzania bardziej zaawansowanych prac polegających na rozbiórkach dużych konstrukcji metalowych takich jak hale i pawilony handlowe, jesteśmy w stanie przyjąć pojedynczy przedmiot o łącznej wadze do sześćdziesięciu ton, a ponadto mamy niemal nieograniczone możliwości skupu, więc w przypadku zleceń zakrojonych na dużą skalę jesteśmy bezkonkurencyjni w swojej branży. Specjalizujemy się w zadaniach, których nie podejmą się inne skupy przez wzgląd na ograniczenia zarówno sprzętowe jak i lokalizacyjne.

  CORR-MET - Lider skupu złomu w województwie mazowieckim

  Polityka naszej firmy nastawiona jest przede wszystkim na zadowolonych klientów, sumienne wykonywanie pracy oraz na długoterminowe relacje, które przekładają się na solidne, owocujące w przyszłości wzajemne interesy. Posiadamy wszelkie pozwolenia na prowadzenie działalności związanej z gospodarowaniem odpadami przy zachowaniu najwyższych standardów związanych z bezpieczeństwem środowiska. Wybierając nas, macie Państwo pewność, że przyczyniacie się bezpośrednio do poprawienia stanu środowiska dla Was, oraz Państwa dzieci. Zakupione towary magazynujemy w miejscach specjalnie do tego przeznaczonych nie narażając środowiska naturalnego na jakikolwiek uszczerbek z naszej strony.